Navigation Menu+

WSZYSTKIE REGIONY POLSKI

Posted on Mar 18, 2017 by in Bez kategorii |

Nasza Fundacja promuje wszystkie regiony Polski. Młodzi ludzie mają coraz większe szanse też poza Warszawą. Ale trzeba o tym wiedzieć i nie szukać cudów za granicą. Bo w dziesiątkach miast regionalnych są teraz wspaniałe możliwości.

Dyrektor naszej Fundacji Mark Krawczyński wykładał ostatnio w Chełmie koło Lublina oraz w Jasionce w pobliżu Rzeszowa. Oba miasta mają wspaniałe  zakłady lotnicze, gdzie nie tylko można się uczyć najlepszych światowych systemów innowacyjnych, ale także pracować w najnowszych zakładach, które dostarczają komponenty techniczne nie tylko dla awiacji, ale także dla motoryzacji.

Na zdjęciu Mark Krawczyński  koło makiety samochodu, w którym wszystkie widoczne części są produkowane w Województwie Podkarpackim i eksportowane nie tylko na całą Polskę, ale też do wielu innych krajów.

Opis lokalnych firm jest pokazany na plakacie na następnym zdjęciu.

 

 

 

 

 

 

Pełen wykład o promowaniu naszych regionalnych zasobów  Mark Krawczyński wygłosił w pięknej auli, aby przekonać naszych młodych Polaków, że już istnieją wspaniałe możliwości na ciekawą pracę w takich nowych regionalnych strefach ekonomicznych jak Jasionka. Tam też jest piękne nowe lotnisko (jedno z aż 16 w całej Polsce) oraz wielkie sale konwencyjne i wystawowe. W jednych z nich tego samego wieczoru Dyrektor Fundacji „Polska Przyszłość” uczestniczył w wielkiej gali, która promowała nasze możliwości i sukcesy w lotnictwie i biznesie turystycznym.