Navigation Menu+

Współpraca w promowaniu stolicy Polski

Posted on Gru 28, 2018 by in Bez kategorii |

WSPÓŁPRACA W PROMOWANIU STOLICY POLSKI

Polska jest coraz bardziej ceniona jako kraj gdzie kongresy i zjazdy ekspertów z całego świata mogą być prowadzone w atmosferze spokoju, bezpieczeństwa i zrównoważonego podejścia do wielu tematów. Zagadnienia ekonomiczne, strategiczne, ekologiczne, kulturowe, naukowe i wiele innych, mogą być teraz omawiane otwarcie z pomocą świetnych mediatorów.

Jest już wiele miejsc w Polce gdzie duże i średniej wielkości kongresy są przygotowywane z łatwością bo nasza infrastruktura jest już bardzo dobrze rozwinięta. Ale nasza stolica Warszawa jest ciągle najważniejszym centrem spotkań jak także sercem finansowym naszego kraju.

Dwunasta edycja konferencji pt. Warsaw Economic Hub odbyła się w piątek 14 Grudnia 2018 w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie. Dyrektor naszej Fundacji współpracował nad promowaniem naszych możliwości aby cała Polska, a szczególnie jej stolica Warszawa, była jak najlepiej widziana w strefie wydarzeń międzynarodowych. To będzie miało bardzo pozytywny wpływ na rozwój naszej gospodarki jak także stworzy nowe miejsca pracy dla młodych, dobrze wykształconych Polaków którzy mówią wieloma językami. Oczywiście też na wizerunek naszego kraju na estradzie światowej.

Na zdjęciu razem z naszym Dyrektorem Markiem Krawczyńskim są  Mateusz Czerwiński (Wiceprezes, Warszawska Organizacja Turystyczna) i Juliusz Klosowski (współorganizator Konferencji WEH i Dyrektor Generalny czasopisma biznesowego ‘”The Warsaw Voice”). Uczestniczyło także renomowani wielu eskperów polskich jak też z za granicy.

Na ostatnim zdjęciu przemawia specjalny gość Günter Verheugen, dawny Komisarz Unii Europejskiej ds. Rozwoju i Rozbudowy..