Navigation Menu+

Współpraca, Tożsamość Sukcesu i Zjednoczone Społeczeństwo.

Posted on Wrz 10, 2018 by in Bez kategorii |

Wykład na ten temat zaprezentował Dyrektor naszej Fundacji Mark Krawczyński dla reprezentantów Polonii światowej w czasie Kongresu 60 Milionów w Polsce 30 sierpnia 2018.

Na całym świecie żyje prawie 60 milionów Polaków, łącznie z naszą zagraniczną Polonią. Ta grupa naszych rodaków ma gigantyczny potencjał o ile rozwinie prawdziwą współpracę między sobą. Australia, gdzie Mark Krawczyński spędził 47 lat, ma tylko 25 milionów obywateli, a jednak jest bardzo znana i szanowana na całym świecie.

Na przykładzie wielu projektów z antypodów razem z ponad 60 przezroczami, Mark Krawczyński zaprezentował co można osiągnąć nawet w bardzo trudnych warunkach, takie jakie istnieją w Australii. Szczególnie, że tamten kraj też przeszedł bardzo trudną i okrutną historię, zaczynając jako bardzo niebezpieczna kolonia karna. Ale wiara i współpraca przez ostatnie 70 lat zmieniła Australię na najbardziej popularny kraj z całego świata.

Trudno uwierzyć, że Polska ma teraz podobny potencjał, ale prezentacje tego typu zbyt powolnie przekonają naszych rodaków, że przez prawdziwą współpracę i wiarę we własne możliwości, nasze społeczeństwo też może osiągnąć takie same (albo nawet jeszcze większe) sukcesy w pięknie rozwijającej się Polsce.