Navigation Menu+

Współpraca i wzajemny szacunek

Posted on Lis 15, 2019 by in Bez kategorii |

Fundacja „Polska Przyszłość” nieustannie promuje te zasady w Polsce i na świecie.

W sierpniu i we wrześniu 2019 Dyrektor Fundacji Mark Krawczyński postanowił wykorzystać umiejętności międzynarodowe, aby skomponować pieśń, która przedstawi te zasady poprzez inspirujące, ale proste słowa w nowej muzycznej kompozycji. Pieśń ta będzie nagrana w Polsce, a następnie przekazana całemu światu. Nagrywając tę pieśń, w wykonaniu polskiego chóru dziecięcego, w ten sposób także wypromujemy naszą młodzież w wielu krajach świata.

Mark Krawczyński rozpoczął ten projekt z zaprzyjaźnionym muzykiem z Australii, Gilbertem Beveridge oraz słynnym polskim muzykiem i aranżerem Bernardem Chmielarzem. Wspólnie przygotowali wspaniałą kompozycję i dokładną partyturę dla orkiestry i chóru. Pierwsza wersja tej pieśni była nagrana pod koniec września w specjalnym studio koło Warszawy.  Po kilku sesjach treningowych, studenci ze szkoły muzycznej w Łomiankach pięknie zaśpiewali tę pieśń, która nosi tytuł „We Care for Our World”. Całe nagranie było sfilmowane przez Roberta Gajzlera z „Gajzler Videos” w Polsce.

To prawdziwy przykład wspaniałej współpracy i wzajemnego szacunku, jak także dobry trening językowy i unikatowe doświadczenie dla naszych studentów.

Teraz za pomocą światowej organizacji charytatywnej Rotary International ta pieśń będzie śpiewana w wielu krajach za granicą, aby inspirować innych do współpracy w pomaganiu innym ludziom w wielu częściach świata. Pomoc i wzajemny szacunek dla innych kultur i dla mniej zamożnych środowisk jest podstawą do zrównoważonego rozwoju na całym świecie. A my Polacy powinniśmy być przykładem dla świata, bo nasz kraj rozwinął się wspaniale w ciągu ostatnich 30 lat.