Navigation Menu+

WARSZAWA CORAZ BARDZIEJ DOCENIANA PRZEZ ORGANIZATORÓW KONGRESÓW ŚWIATOWYCH

Posted on Lut 1, 2019 by in Bez kategorii |

Dyrektor Fundacji „Polska Przyszłość” Mark Krawczyński wygłosił wykład o Warszawie, znakomitym mieście dla organizowania światowych kongresów ekspertów z wielu branży.

Na Konferencji pt. Ambasadorowie Kongresów w warszawskim centrum Expo XXI porównywał naszą stolicę ze znanymi metropoliami jak Atlanta, Sydney, Toronto, Sao Paulo i Seoul, gdzie już uczestniczył w takich wydarzeniach. Warszawa ma teraz takie same możliwości organizacyjne i jest bezpieczniejszym miastem. Posiada też doskonałą infrastrukturę.

Mark Krawczyński organizuje w tej chwili aplikacje na wielki kongres dla Rotary International, na którym członkowie z ponad 190 krajów przyjadą do Warszawy na około 10 dni ( włączone zostanie w ten pobyt zwiedzanie naszego kraju) i wydadzą około 400 mln złotych. To będzie wielki zastrzyk finansowy dla naszej gospodarki, jak także najlepsza możliwa promocja dla naszego kraju.

Więcej o Konferencji Ambasadorów Kongresów link: http://wot.waw.pl/project/spotkanie-warszawskiego-klubu-ambasadora-kongresow/