Navigation Menu+

Villa Karisse

Posted on Sty 24, 2015 by in Bez kategorii |

Villa Karisse – jedna z najbardziej aktywnych galerii sztuki w Polsce.

Fundacja Polska Przyszłość otworzyła swoje centrum niecałe dwa lata temu 18 maja 2013, a  już odbyło się ponad 20 wystaw sztuki, spotkań z kulturą polską, różnych wizyt począwszy od biznesmanów świata i wielu Ambasadorów zagranicznych w tym czarującym miejscu.

W budynkach „The Gallery” i „The Studio”  odbyły się panele dyskusyjne, wystawy i wykłady o sztuce, w wyniku których wiele kreacji artystów znalazło nowych właścicieli.

Kamerlane koncerty i spotkania grup biznesowych umożliwiły promocje naszej polskiej kultury  dla gości zagranicznych, a także wzmocniły wiarę naszych rodaków (a szczególnie młodych Polaków) we własne możliwości i umiejętności.

W „The Studio” miał miejsce warsztat taneczny, trwający 3 dni dla młodych polskich tancerzy.

W wyniku naszej współpracy z władzami Tajlandii, grupa polskich artystów pojechała w styczniu 2014 do tego odległego kraju, aby współpracować z artystami wśród inspirującej, egzotycznej przyrody tropikalnej.

Gmina Izabelina, jak także inne instytucje i Ambasady bardzo efektownie współpracowały z nami.

Dziękujemy wszystkim za tą wspnaiałą współpracę i pomoc merytoryczną oraz za dodanie własnej energii intelektualnej i artystycznej w tym okresie działalności Fundacji.