Navigation Menu+

Instytut informacji naukowej i studiów bibliologicznych UW

Posted on Kwi 16, 2015 by in Bez kategorii |

Dyrektor Fundacji na Uniwersytecie Warszawskim.
Jednym z głównych celów Fundacji Polska Przyszłość jest rozbudowywanie wiary i pozytywnego myślenia wśród młodych Polaków  poprzez przykłady pozytywnego „mind-setu” i działania docelowego. Pokazywanie, jak wymierzyć sobie konkretne cele życiowe i jakie metody stosować, aby osiągnąć te cele: to są podstawowe tematy, które mają wzbudzić pozytywne i kreatywne myślenie wśród naszych rodaków.
O ile we własnym mniemaniu uwierzą w swój potencjał, to będą mieli większą szanse na działanie jako liderzy. W takiej sytuacji więcej naszych młodych i dobrze wykształconych ludzi nie wyjedzie za granicę.
(na zdjęciu Prof. dr hab.Anna Kamler z Markiem Krawczyńskim)
(na wykładzie była również dr Iwona H.Pugacewicz)
Mark Krawczynski zaprezentował wykład motywacyjny na Uniwersytecie Warszawskim w marcu 2015. Prezentacja była oparta na omawianiu kluczowych stopni w rozwoju Australii, która przekształciła się w w drugiej połowie XX wieku, od dosyć nie wydajnego kraju w naród, który jest teraz w czołówce światowej.
Mark Krawczynski pokazał ponad 50 pięknych przezroczy najważniejszych projektów z Antypodów, które miały za zadanie zainspirować studentów obecnych na wykładzie.unnamed (1)