Navigation Menu+

PROMUJEMY POLSKIE OSIĄGNIĘCIA ZA GRANICĄ

Posted on Lip 12, 2018 by in Bez kategorii |

W Kanadzie na 3 konferencjach czerwcowych Dyrektor Fundacji „Polska Przyszłość „promował Polskę, aby była bardziej widoczna na świecie i była szanowana za swoje osiągnięcia i sukcesy. Promocja ta zwiększy ilość inwestycji, a młodzi Polacy zrozumieją, że lepiej żyć w Polsce i pracować w swoim zawodzie, niż „na zmywaku” za granicą tylko dlatego, że zarabia się więcej, większość z czego wydadzą na o wiele droższe życie za granicą.

Nasza inwestycja w edukację młodych Polaków powinna być realizowana w naszym kraju. Polska powinna być słynna za swoją unikalną kulturę, moralność, edukacje i wielkie techniczne osiągnięcia.

Wszyscy, którzy „odkrywają” Polskę i przyjeżdżają z wizytą są zachwyceni naszym krajem. Trzeba przekonywać i zapraszać jak najwięcej ludzi sukcesu, aby odwiedzili nasz kraj.

W tym celu Dyrektor Fundacji  rozdawał filmy o Warszawie i jej odbudowie, dyskutował z ludźmi sukcesu i liderami wielu organizacji w ciągu wielkiego Kongresu w Toronto dla ponad 25 000 gości z całego świata. Uczestniczył również w Inter-Country Committee Gala Dinner i w wielkim Peace-building Summit, gdzie Warszawa zaczyna być nareszcie doceniana za jeden z najlepszych projektów rozbudowy pokoju jako przykład dla reszty świata. Wspaniała odbudowa naszej stolicy i polskiego społeczeństwa po spustoszeniach 4 razy większych niż Hiroszima, to największy sukces w historii ludzkości. Świat dopiero teraz się o tym dowiaduje. 

W tym czasie Dyrektor Fundacji rozmawiał z wybranymi liderami o ochronie środowiska na specjalnym workshopie i w ciągu swoich sesji na stoisku Environmental Sustainability Rotary Action Group gdzie też promował naszą nadchodzącą konferencje klimatyczną COP 24 która odbędzie się w Katowicach od 3 do 14 grudnia 2018. A na temat naszego dziedzictwa narodowego, zapraszał gości z wielu krajów na naszą światową konferencje UNESCO która odbędzie się w Zamościu od 26 do 28 kwietnia 2019.