Navigation Menu+

PROMUJEMY POLSKĘ DLA MŁODZIEŻY Z 50 KRAJÓW ŚWIATA

Posted on Maj 20, 2017 by in Bez kategorii |


 

Młodzi Polacy muszą uwierzyć w możliwości w naszej ojczyźnie i w swoje umiejętności.

Od 3 to 7 maja 2017 gościliśmy w Warszawie młodych liderów z 50 krajów z okazji EUCO Convention. Dyrektor naszej Fundacji Mar Krawczyński został zaproszony, aby przemawiać na wykładach oraz w czasie  integrujących imprez socjalnych w wielu częściach naszej stolicy.

Imprezy były organizowane przez młodych polskich Rotarian, aby łączyć kultury wielu krajów na tle naszych polskich osiągnięć.

Zachwyt naszym krajem wśród ponad 800 międzynarodowych gości był połączony z pozytywnym zaskoczeniem wśród wielu z tych, którzy odwiedzali Polskę po raz pierwszy.

W ciągu następnych dni otrzymaliśmy wiele maili gratulacyjnych za wyśmienitą organizację wszystkich imprez oraz za nasze przygotowanie bazy hotelowej, transportu i wyżywienia dla gości, a także dynamicznych wieczorów integracyjnych.

To też wzbudziło bardzo pozytywne reakcje wśród naszych młodych organizatorów, którzy mogli się czuć dumni z Warszawy i ze swoich umiejętności jako gospodarze w pięknym kraju.

Po takich wydarzeniach i bardzo pochlebnych komentarzach widać było, że nie wiele rzeczy jest lepszych za granicą i że nasza Polska ma wspaniałą przyszłość.