Navigation Menu+

Razem Promujemy Polską Przyszłość

Posted on Lut 17, 2017 by in Bez kategorii |

Centrum miasta z Pałacem Kultury i Nauki. // City Center with Palace of Culture and Science.

Po przez 12 miesięcy nasza Fundacja współpracowała nad najważniejszym projektem promocyjnym i dydaktycznym dla Polski. To jest aplikacja na konkurs międzynarodowy, aby Warszawa mogła być gospodarzem wielkiej Konwencji dla 30 000 ważnych gości z ponad 200 krajów, którzy pomagają innym ponad własne potrzeby.

Dyrektor Fundacji wie, jaki olbrzymi wpływ na rozwój kraju mają wielkie projekty, ponieważ pracował nad rozbudową słynnej Opery w Sydney. Często wykłada na temat zmiany tożsamości Australijczyków  z powodu tamtego wielkiego projektu. Ludzi, którym brakowało wiary we własne możliwości i którzy często byli skłóceni , bo czuli się sfrustrowani, że są na końcu świata, zaczęli  wierzyć w swój kraj  dzięki stworzeniu wielkiego projektu dzięki własnej, wspaniałej współpracy.

 

 Wielka międzynarodowa Konwencja w Polsce za 6 lat będzie miała podobnie dobry wpływ na Polskę. W ciągu tych lat nasza ojczyzna będzie miała gigantyczną promocje w mediach zagranicznych, a  30 000 wykwintnych gości z całego świata odkryje osobiście jaki cudowny jest nasz kraj.  Potem zostaną ambasadorami naszej unikalnej kultury i stylu życia w Polsce, a wielu z nich też rozpocznie działania biznesowe pomiędzy Polską i ich własnymi krajami. Nasza gospodarka zyska bardzo dynamicznie przez te kontakty przez wiele następnych lat, a  my sami zrozumiemy, że można osiągnąć wszystko przez pozytywną współpracę i kiedy tego się naprawdę bardzo chce. To nawet jest hasłem naszej wielkiej aplikacji dla Polski: „You can do anything if you really want to”.  Nasz kraj był najbardziej zjednoczony w ciągu naszej gigantycznej odbudowy powojennej. Wiele osób nawet nie wie, że największym projektem architektonicznym w historii ludzkości, była odbudowa naszej Warszawy.

To poczucie współpracy i determinacji odżyje wśród nas Polaków w ciągu przygotowań do tej wielkiej światowej Konwencji. Będziemy działali z radością i bez konfliktów, ponieważ  wszyscy mamy dużo do zyskania. Nasz kraj będzie bardziej znany na całym świecie i nasze własne poczucie sukcesu pomoże w naszej wierze, że jesteśmy krajem przyszłości.

Ta wielka promocja Polski przez przygotowanie aplikacji na wielką międzynarodową Rotary International Convention na lata 2023-25 już zbliża się końca pierwszego etapu. Eleganckie dokumenty na ponad 550 stronach już poszły do druku. Polska prawdopodobnie będzie wybrana na gospodarza tej gigantycznej imprezy już w październiku 2017. Życzmy sobie wszyscy razem sukcesu w tym konkursie a nasz kraj zasługuje na taki zaszczyt. Już na pewno jesteśmy gotowi, aby cały świat, jak także wszyscy Polacy zaczęli doceniać jaka piękna jest nasza ojczyzna.   Gratulujemy wszystkim naszym partnerom za ich zaangażowanie.