Navigation Menu+

PROMOCJA NASZEJ STOLICY DLA MIĘDZYNARODOWYCH LIDERÓW

Posted on Sie 20, 2017 by in Bez kategorii |

Przez 3 dni sierpnia 2017r  eksperci wielkich konwencji światowych byli oprowadzani po Warszawie. Nasz cały kraj jest teraz pięknie przygotowany do wielkich wydarzeń kulturowo/biznesowych, które sprowadzą wielką ilość turystów. Wszyscy zrozumieją, że nasza ojczyzna jest teraz przykładem dla całego świata, a przy okazji wydadzą setki milionów złotych, które dynamicznie rozwiną naszą gospodarkę.

 

Wielogodzinna prezentacja o polskiej infrastrukturze (np. 14 nowych lotnisk w Polsce) i o naszych wspaniałych centrach konferencyjnych i wystawowych, zachwyciła naszych gości.

 

Następnie goście byli oprowadzani po wszystkich kluczowych instytucjach warszawskich i rozmawiali z dyrektorami i liderami biznesu. Aż do 15 godzin promocji każdego dnia pozwoliło także na połączenie wielu oficjalnych obrad z władzami lokalnymi oraz narodowymi łącznie z wyjątkowymi doświadczeniami kulinarnymi.

 

W bogatym programie turystycznym były oczywiście też główne części Zamku Królewskiego i Arkad Kubickiego, jak także Stare Miasto, Polin Muzeum, Stadion PGE Narodowy i najważniejsze hotele warszawskie.

 

Obrady w Ratuszu, Pałacu Kultury i na Stadionie Narodowym trwały ponad 10 godzin. Tury po całej Warszawie połączone były z 3 lunchami i 3 kolacjami w Hotelu Hilton i w restauracjach Elixir, Delicje Polskie, Smaki Warszawy i Belweder jak także w specjalnej sali na Stadionie Narodowym.

 

Nasi goście byli zaskoczeni i zachwyceni wszystkim, co zobaczyli w Warszawie. Mamy teraz szanse na wiele ważnych wizyt, które wzniosą renomę naszej ojczyzny na najwyższy poziom międzynarodowy.