Navigation Menu+

1% dla Polskiej Młodzieży dzięki naszej Fundacji

Posted on Sty 1, 2017 by in Bez kategorii |

PRZEKAŻ 1% PIT NASZEJ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO :

Fundacja Polska Przyszłość

KRS 0000463293

 

Nr Konta: 70 1140 2004 0000 3102 7477 9975

rewers-169x300

Nasza Fundacja używa 100% wszystkich środków na tę pomoc: prowadzimy wykłady i spotkania treningowe w najważniejszych tematach dla naszej młodzieży (we wszystkich regionach Polski):

  1. Jak myśleć pozytywnie i docelowo
  2. Jak być liderem i wierzyć w swoje umiejętności i możliwości
  3. Jak czuć się dowartościowanym
  4. Jak zdefiniować swoje potrzeby i marzenia
  5. Jak przejąć kontrolę nad własną przyszłością

 

 

 

Treningi i wykłady są oparte na międzynarodowym systemie „Mind Powers” oraz na wieloletnich doświadczeniach naszych trenerów w Australii. Tamten kraj był kolebką uchodźców i skazańców z całego świata i do drugiej połowy XX wieku ludzie czuli się niedowartościowani, zakompleksieni, odcięci od świata i bez szansy na przyszłość. Od lat ‘50-tych zaczęli nową epokę w swoim rozwoju emocjonalnym i zmienili swoją postawę umysłową z pasywnej na aktywną. W ciągu następnych 40 lat odbudowali swój naród, który został liderem i przykładem dla całego świata.

Polska jest już od lat na etapie takiej transformacji i przez odpowiedni trening dla młodych Polaków, osiągniemy w Polsce jeszcze większy sukces.

  1. Aby nasi młodzi nie uciekali za granicę i pracowali „na zmywaku” i nie zapominali swojego świetnego wykształcenia
  2. Aby nasz kraj był spostrzegany jako kraj z wielką kulturą i dynamiczną młodzieżą, która wie co jest wartościowe
  3. Aby Polska młodzież czuła się dowartościowana i równa innym nacjom i kiedy jeździ po świecie, czuła się liderem kultury europejskiej, która powinna być przykładem dla świata.
  4. Bądźmy dumni z naszej młodzieży i pomóżmy im w osiągnięciu swoich marzeń i swojego pełnego potencjału.

Przekaż naszej Fundacji 1% aby osiągnąć te wszystkie cele w najbardziej bezpośredni sposób i aby nasza polska młodzież uwierzyła w siebie i swoją przyszłość. Poniżej zdjęcia z ostatnich wykładów, konkursów i treningów, które były fundowane przez naszą Fundacje.  Inspiracja i motywacja dla setek młodych Polaków już została przekazana, ale potrzeba jeszcze wiele więcej takich treningów. Sukces jest wewnątrz Nas, ale trzeba wiedzieć jak go wydobyć!

 wpis27356268922_6dae4d4913_hunnamed (3)sgh1

 

 

wpis1
sgh4sgh14sgh16sgh7
dyplo6dyplo3