Navigation Menu+

Nasza unikalna kultura to marka i przyszłość Polski

Posted on Lip 4, 2018 by in Bez kategorii |

Nie tylko Pałac Kultury i Nauki, ale inne ikony polskiej kultury były prezentowane przez Dyrektora Fundacji „Polska Przyszłość” Marka Krawczyńskiego dla zagranicznych gości Dr. Giuseppe Viale i jego żony Elke.

 

Nasz dostojny gość jest słynnym włoskim neurochirurgiem . Napisał wiele książek, między innymi  na temat łączności pomiędzy krajami Unii Europejskiej.

 

Był nagrodzony w wielu krajach, a także otrzymał specjalną nagrodę w Poznaniu . Warszawę odwiedził prawie 40 lat temu i był teraz pod wielkim wrażeniem naszego rozwoju w Polsce.

 

Dyrektor opowiadał gościom o zaletach życia w Polsce i jak nasz kraj osiągną takie imponujące sukcesy po II Wojnie Światowej, a szczególnie po 1989r.

 

Nasi goście omawiali z Dyrektorem Fundacji „Polska Przyszłość” techniki budowania wewnętrznej radości wśród młodych ludzi oraz osiągania tożsamości sukcesu. Dyskutowano  również nad współpracą przy dużych projektach dla dobra społeczeństwa pomagających w integracji między-pokoleniowej.

 

Promocja ojczyzny wśród polskiej młodzieży, jak także za granicą będzie bardzo potrzebna w utrzymywaniu wiary w  polską przyszłość oraz pomoże w rozwijaniu inwestycji międzynarodowych i wzmacnianiu naszej gospodarki.

Dyrektor Fundacji zawiózł gości do Spały, gdzie odbył się zjazd 70 młodych ludzi z całego świata, którzy uczą się o Polsce i wymieniają się z młodymi Polakami, którzy w tym samym okresie odwiedzają ich kraje i uczę się o innych kulturach i integracji międzynarodowej.