Navigation Menu+

Promocja młodego, wybitnego, polskiego artysty Marka Brachy

Posted on Kwi 1, 2015 by in Bez kategorii |

20150328_195341W Polsce jest wielu wspaniałych młodych pianistów.
Ale bez promocji  mają oni ograniczone szanse na przebicie się na świat. Tylko przez odpowiednią, profesjonalną promocję osiągną status międzynarodowy, na który tak bardzo zasługują.
Jednym z takich wybitnych artystów jest polski pianista Marek Bracha, który m.in. był finalistą w Konkursie Chopinowskim w Warszawie kilka lat temu i ostatnio zagrał w Arkadach Kubickiego dla grona międzynarodowych gości zebranych na specjalnej imprezie na Zamku Królewskim.
Po jego pięknym występie w ciągu wielkiej Rotariańskiej Gali Charytatywnej w Arkadach Kubickiego 28-3-2015, Prezydent Fundacji Polska Przyszłość, Mark Krawczynski wręczył Markowi Bracha jedną z 2 ostatnich płyt DVD o Chopinie, na której ten wspaniały pianista grał utwory Fryderyka w pół godzinnym nagraniu stworzonym specjalnie w celu promowania naszej polskiej muzyki, kultury i historii.
 
To historyczne nagranie było przygotowane z komentarzem w 4 językach: angielskim (nagranym przez słynnego brytyjskiego aktora Simona Callow’a), polskim (z polskim prezenterem Andrzejem Krusiewiczem), francuskim (przygotowanym przez Dyrektora naszej Fundacji, Kacpra Nosarzewskiego) i chińskim (do którego podpisy były przygotowane przez byłego Radcę Handlowego Ambasady Australii).
( na zdjęciu od lewej: Marek  Bracha, Mark Krawczyński, JE Ambasador Kanady )