Navigation Menu+

INSPIRUJĄCY WYKŁAD DLA MŁODYCH POLSKICH LIDERÓW

Posted on Kwi 12, 2018 by in Bez kategorii |

08 kwietnia 2018 Dyrektor Fundacji Polska Przyszłość Mark Krawczyński zaprezentował wykład pt.: „Tożsamość Sukcesu +Pozytywne myślenie =  Jak zostać Liderem”

Celem całej prezentacji była potrzeba, aby zmienić nasz mind-set.

W Polsce najczęściej mówimy o tragediach i problemach. Najczęściej myślimy pesymistycznie i w związku z tym nasz kraj nie jest widziany na świecie jako kraj sukcesu.

Musimy sami stworzyć tożsamość sukcesu jako liderzy nowej Polski. Ale najpierw musimy uwierzyć we własne umiejętności i możliwości. Potem świat będzie nas bardziej szanował i nie używał tylko jako taniej siły roboczej.

op.cit „Za chwilę pokaże film treningowy i proponuje, aby każdy z Was szukał przykładów pozytywnej interpretacji z wielu sytuacji zaprezentowanych w tym scenariuszu. Omówimy to po przerwie : Jak kreować aurę optymizmu i inspirować Polaków.”

Wielki entuzjazm wśród słuchaczy spowodował dynamiczną dyskusję w ostatniej części wykładu. Poniżej cytujemy wypowiedź jednego z tych słuchaczy:

„Dowcip, optymizm, energia i doświadczenie – tego potrzeba przy promocji Polski na świecie. Mark Krawczyński robi to od lat. To architekt i pianista, dyrektor Fundacji Polska Przyszłość, członek zarządu Rotary Club Warszawa City. Większość życia spędził w Australii i stamtąd czerpie inspiracje i dobre praktyki do budowania marki państwa. Właśnie podzielił się nimi z uczestnikami Szkoły Przywództwa.”