Navigation Menu+

FUNDACJA PROMUJE POLSKICH ARTYSTÓW I  POLSKĄ MARKĘ

Posted on Sty 14, 2018 by in Bez kategorii |

Jedną z najważniejszych marek Polski to Fryderyk Chopin. Przez prezentowanie jego unikatowych kompozycji, które są kwintesencją polskiej kultury i polskich uczuć, możemy powiększyć rynek dla naszych młodych artystów dla większej części świata, prezentując występy utalentowanych młodych pianistów dla gości z zagranicy razem z wykładami po angielsku.

Nasza Fundacja Polska Przyszłość pomoże z materiałami promocyjnymi dla pięknego nowego miejsca ” Chopin Point”, gdzie kameralne koncerty chopinowskie wprowadzają gości z zagranicy w świat Fryderyka Chopina i jego magicznych utworów, które symbolizują naszą delikatną, bardzo elegancką, ale i dramatyczną kulturę i historię.

Mazurki, Polonezy, Preludia, Etiudy, Walce, Nokturny i wiele innych utworów można prezentować jako unikalne elementy muzyczne razem z opowieściami i filmami w języku angielskim oraz w wielu innych językach. Wówczas duża ilość nowych turystów, którzy jeszcze nie znają Chopina, nauczą się więcej o naszej kulturze i także powiększą potencjalny rynek dla naszych młodych pianistów.

Nowa, kameralna sala koncertowa „Chopin Point” rozpoczęła właśnie takie działania pod koniec 2017. Nasza Fundacja pomaga w promowaniu tego miejsca razem z udostępnieniem naszych materiałów filmowych o Chopinie. Dyrektor Fundacji Polska Przyszłość osobiście zaprezentuje unikalne wykłady w języku angielskim i polskim o historii i „korzeniach” muzyki Chopina. Na zamówienie, można będzie obejrzeć film o Chopinie w języku francuskim lub z podpisami w języku chińskim.

Chopin Point mieści się przy Krakowskim Przedmieściu 62, róg ulicy Bednarskiej, na tyłach Placu Hoovera . To kameralne miejsce tworzy właśnie taką atmosferę w jakiej Fryderyk Chopin lubił koncertować. Jest też kawiarnia, gdzie można obejrzeć unikatowe wyroby artystyczne, jak np. fascynujące ceramiczne maski Chopina i specjalnie wybrane obrazy oraz unikalne książki.

O program i bilety dowiadujemy się na:

www.chopinpoint.com.pl

info@chopinpoint.com