Navigation Menu+

FUNDACJA POMAGA MŁODYM POLAKOM W BUDOWANIU TOŻSAMOŚCI SUKCESU

Posted on Cze 27, 2017 by in Bez kategorii |

Dyrektor naszej Fundacji”Polska Przyszłość” Mark Krawczyński odwiedził Mikołajki, Piaski i Mrągowo pod koniec czerwca, aby wspierać młodych Polaków w budowaniu pozytywnego myślenia, promocji naszej kultury i uczeniu się języków obcych.

 

W Piaskach, Dyrektor Fundacji zaprezentował plenerowy wykład dla młodych żeglarzy, aby mieli wiarę w swoje umiejętności przed swoimi nadchodzącymi egzaminami z teorii żeglugi. Użył przykładu z Australii ze słynnego America’s Cup Sailing Race, który Australia wygrała po raz pierwszy w historii, bo byli przekonani, że to jest możliwe. Zaprezentował piękne przezrocza, które zafascynowały także doświadczonych mentorów tej szkoły żeglugi.

W szkole w Mikołajkach Mark Krawczyński spotkał bardzo młodych studentów, którzy uczą się języka angielskiego przy pomocy specjalnej elektronicznej tablicy interaktywnej

pt. „Good Start” przygotowanej przez Panią Annę Wieczorek z RC Warszawa City.

 

Dyrektor Fundacji odwiedził  również słynny plenerowy teatr w Mrągowie, aby promować to wspaniałe miejsce dla gości z Warszawy i z  zagranicy w ciągu nadchodzącego Belcanto Festiwalu dla młodych śpiewaków.