Navigation Menu+

Fundacja inspiruje polską młodzież

Posted on Mar 15, 2016 by in Bez kategorii |

Nasza Fundacja ma wzbudzać wiarę naszej młodzieży w dobry rozwój Polski.

Budowanie pozytywnej tożsamości naszej ojczyzny przekona młodych Polaków, że są w Polsce możliwości na życie bogate we wspaniałe doświadczenia intelektualne i artystyczne, ponieważ nasza ojczyzna ma teraz dobrą infrastrukturę dla kreatywnych działalności, jak także dla socjalnej i intelektualnej integracji.

Dyrektor Fundacji Mark Krawczyński rozmawiał i prezentował wykłady na ten temat na konferencjach w Bydgoszczy i na Stadionie Narodowym w Warszawie od 12 do 14 marca 2016r.

Nasza Fundacja będzie teraz przygotowywała dwa projekty, które wzmocnią wizerunek naszego kraju wśród młodzieży w Polsce, jak także dla osób z zagranicy.

Grupy polskich młodych menedżerów z SGH i Politechniki w Warszawie razem z młodymi Rotaraktami z całej Polski rozpoczynają pracę nad budową pozytywnego wizerunku naszego kraju w długofalowych projektach pt. „Modern Miracles of Poland” i przygotowaniem aplikacji na wielką światową konwencje dla Rotary International, która może się odbyć w salach i na terenach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Pierwszy projekt będzie w formie pięknej nowej książeczki, jako wizytówki Polski, która będzie rozdawana przez naszych studentów w ciągu wizyt za granicą jako część programów wymiany międzynarodowej.

Drugi projekt będzie promował nasze walory kulturowe i intelektualne, jak także naszą najnowszą infrastrukturę, aby wygrać aplikacje wśród wielu innych stolic świata na pozwolenie prezentowania światowej konwencji w Warszawie dla ponad 20 000 Rotarian i Rotaraktów z ponad 140 narodów. Taka impreza byłaby najlepszą promocją dla naszej ojczyzny i już wiele grup młodzieżowych jak także organizacji promocyjnych okazało chęć do współpracy nad tym projektem, który też świetnie rozwinie integrację intelektualną w naszym kraju.

 

Fot.Katarzyna Cegłowska/ketti.pl