Navigation Menu+

Fundacja inspiruje i wzmacnia pewność siebie wśród młodych Polaków

Posted on Maj 4, 2016 by in Bez kategorii |

unnamed (1)unnamed (3)

 Wzmacnianie wiary naszych przyszłych liderów w możliwości Polski opiera się na pokazaniu przykładów, gdzie mamy najwięcej sukcesów. Polska młodzież ma wielką wiedzę i umiejętności, ale media dają nam wrażenie, że nie jesteśmy narodem sukcesów.

Gdy tylko mówimy o porażkach i „promujemy” negatywny wizerunek naszego kraju, będzie to prowadzić do opuszczania Polski przez młodzież bez zrozumienia prawdziwego potencjału kraju.

Nasza Fundacja uważa, że aby docenić wielki potencjał Polski, musimy pokazać ludziom z innych krajów, jak Polska się rozwija. Pokazując innym nasze osiągnięcia, polska młodzież będzie również rozumieć, jak zaawansowany i skuteczny jest rozwój naszego kraju.

Młodzi ludzie zainspirowani potencjałem kraju, będą również lepiej rozwijać swoje umiejętności w tych dziedzinach, w których Polska odnosi sukcesy.

Jesteśmy zatem zawsze gotowi pomagać przy wymianie wysoko wykwalifikowanych specjalistów i studentów.  Pracujemy we współpracy z SGH w Warszawie wspierając XII Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze prezentując prelekcje i przekazując filmy ( z własnych zasobów Fundacji „Polska Przyszłość”) o odbudowie Polski ze zniszczeń II Wojny Światowej.

W załączeniu podziękowanie od studentów SGH za wsparcie ich projektu. Studenci z Niemiec byli bardzo zadowoleni z tego, co zostało im zaprezentowane o Polsce i Warszawie, co dało naszym studentów powody do dumy i wiary w polską przyszłość.