Navigation Menu+

DYREKTOR FUNDACJI W PTTK – POLSKIE SUKCESY i TOŻSAMOŚĆ NARODOWA

Posted on Lis 8, 2015 by in Bez kategorii |

1

W dniu 4 listopada w warszawskiej siedzibie PTTK Dyrektor Mark Krawczyński zaprezentował  wykład o sukcesach w naszym kraju, którego celem było skierowanie myślenia Polaków na bardziej pozytywne tory o naszej ojczyźnie i i jej sukcesach.  

Działalność mediów, dziennikarzy i przewodników powinna być bardziej skoncentrowana na zaletach i walorach naszej polskiej kultury, aby młodzi ludzie bardziej doceniali, że jakość życia w pościgu za pieniędzmi za granicą, nie koniecznie dostarczy im prawdziwą radość i satysfakcje.

Wszyscy Polacy powinni mówić częściej o naszych osiągnięciach i zaletach życia w kraju, który ma wielkie sukcesy w wielu dziedzinach, jak także prawdziwą duchowość, solidarność, moralność i wzajemny szacunek między ludźmi.

Jako przykład wielkich sukcesów Mark Krawczynski  pokazał również swój film o odbudowie Warszawy po Drugiej Wojnie Światowej. Odbudowa ta  była największym projektem architektonicznym  w historii świata – nawet aż 4 razy większym osiągnięciem niż odbudowa Hiroszimy po uderzeniu bomy atomowej i o wiele większym i ważniejszym projektem niż budowa słynnej Opery w Sydney, gdzie nasz dyrektor nadzorował jej rozbudowę jako Construction Manager.   

zzz