Navigation Menu+

Debata „Zrównoważone budownictwo przyszłości” oraz pokaz twórczości polskich artystów w VILLI KARISSE 9-10-2014

Posted on Paź 13, 2014 by in Bez kategorii |

W Villi Karisse odbyła się debata „Zrównoważone Budownictwo Przyszłości – Wyzwania i Potrzeby” połączona z wystawą sztuki znakomitych polskich artystów Andrzeja Konwerskiego, Kuby Janysta i Anny Kossakowskiej.
W gronie około 40 gości obecnych na spotkaniu byli przedstawiciele klubów Rotary, m.innymi z Warszawa City, Belweder i Józefów.
Inni goście reprezentowali różne branże biznesowe,między innymi związane z budownictwem, a takżeobecni byli  deweloperzy, prawnicy, project managerowie, architekci, inżynierowie, lekarze, członkowie międzynarodowych firm handlowych, oraz wielu innych.
Gościem honorowym  była Pani Prezydentowa Karolina Kaczorowska, która z elegancją i zainteresowaniem wysłuchała naszych panelistów w debacie o projektach, które używając odnawialne energię ograniczą globalne ocieplenie, jak również podziwiała naszą wystawę wspaniałych polskich artystów.

Po prezentacji krótkiego filmu i 20 minutowej debacie specjalnych panelistów, rozpoczęła się rozszerzona i bardzo energiczna otwarta dyskusja, w której brało udział wielu specjalistów.

Debata była prowadzona przez Dyrektora Fundacji „Polska Przyszłość” polsko-australijskiego architekta Marka Krawczynskiego i wykładowcę dr.Łukasza Jasinę, który m.in. studiował na Harvard Ubniversity w USA.

Jesteśmy zaszczyceni uczestnictwem wielu ekspertów i biznesmenów , wśród których gościliśmy także Panią Dyrektor z Fulbright Foundation Małgorzatą Krasowską.

IMG_2699 IMG_2648 IMG_2673 IMG_2687